F.A.Q

Відповіді на типові запитання

До яких країн ви здійснюєте доставку вантажів?

Завдяки багаторічному досвіду роботи наших співробітників в сфері логістики, на сьогоднішній ми можемо доставити будь-який вантаж з будь-якої країни в будь-яку країну світу. Єдиним обмеженням можуть бути заборони і санкції конкретних країн, а також міжнародної спільноти. Тобто, якщо немає заборони на законодавчому рівні, вантаж буде доставлений.

Які вантажі ви можете оформляти на митниці в Україні?

Різноспрямованість товарів клієнтів Групи Компаній Адванс дозволяє нашим фахівцям працювати з усіма групами товарів УКТ ЗЕД. Ви завжди отримуєте актуальну інформацію по кожному запиту..

Якими видами транспорту ви здійснюєте доставку?

Ми працюємо з усіма видами вантажного транспорту. Залежно від характеру вантажу, умов його зберігання, місця його відвантаження і місця його доставки, наші фахівці підберуть відповідний транспорт і доставлять ваш вантаж в обумовлені терміни.

Ви працюєте тільки з доставки вантажів в Україну і з України?

Завдяки співпраці Групи Компаній Адванс з іноземними логістичними компаніями, ми можемо працювати не тільки з Україною, а з усіма країнами світу.

В яких містах України ви можете проводити митне оформлення вантажів?

Митне оформлення вантажів може здійснюватися в будь-якій митниці України. Група Компаній Адванс здійснює митне оформлення у всіх областях України.o.

Не знайшли відповідь на своє питання?