Автомобільні перевезення

Україна м.Київ, ул. Новопирогівська, 66.

office@dmadvance.com.ua

+38 067 410 45 77

+38 044 465 77 35

Пн: Пт 9:00 – 18:00

 

Дізнатися вартість


Відділ автомобільних перевезень вантажів Групи Компаній АДВАНС на сьогоднішній день здійснює перевезення вантажів як окремими машинами, так і в складі збірних вантажів. Наші основні напрямки роботи – це Європа, країни СНД, країни ближнього Азії. Ми працюємо у всіх напрямках, куди тільки може доїхати вантажний автомобіль.

Завдяки багаторічному досвіду співробітників Групи Компаній АДВАНС і наявності власної бази надійних перевізників, ми точно і в строк  доставимо будь-який вантаж з однієї точки в іншу, згідно вашій заявці.

АВТОМОБІЛЬНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Ми працюємо абсолютно з усіма видами вантажів, будь то харчові вантажі, що вимагають особливого температурного режиму, або небезпечні вантажі. У нас є транспорт під будь-який ваш запит.

Багаторічна співпраця Групи Компаній АДВАНС з перевізниками дає нам можливість в режимі реального часу відслідковувати переміщення автотранспорту з вашим вантажем, і сповіщати вас про місцезнаходження вантажу в будь-який час.

Довіривши доставку вантажу автомобільним транспортом нашій компанії, ви відчуєте легкість, надійність і впевненість у правильному виборі партнера по логістиці.

Не знаєте який спосіб доставки вибрати?