Про нас

Історія створення Групи Компаній АДВАНС бере початок з 2008 року, коли почала роботу частина нашої команди над проектом створення і розвитку логістичного бізнесу. За роки спільної роботи ми об'єднали в Групі Компаній АДВАНС багаторічний досвід кожного співробітника, компанії, що виконують різні напрямки діяльності в сфері логістики та ЗЕД, і бажання розвиватися далі в обраному нами напрямку.

На кожному етапі співробітництва наші клієнти отримують повну інформацію про стан процесу, який зараз виконується. Будь то доставка вантажу, митне оформлення, отримання дозвільної документації, наші фахівці точно і в строк виконують свої обов’язки перед замовником.

До Групи Компаній АДВАНС на сьогоднішній день входять три підприємства, що працюють на території України, які виконують різного роду завдання в сфері логістики та ЗЕД.

Фахівці Групи Компаній АДВАНС вже більше 10 років здійснюють експортно-імпортні операції. Всі наші співробітники мають необхідну професійну кваліфікацію в сфері зовнішньоекономічної діяльності та навички роботи в організації перевезень і митного оформлення вантажів, а також отриманні необхідної дозвільної документації в державних контролюючих органах.

Вигоди співпраці з нашою компанією:

Ви отримуєте повний комплекс послуг з митного оформлення і доставки Ваших вантажів;

– Ви економите час і гроші на рутинну підготовку документів для окремих видів митного контролю та процедур нетарифного регулювання;

– Ви забудете про складнощі переміщення Ваших вантажів через митний кордон України;

– Ваші вантажі оформлюються в порту в цілодобовому режимі;

– Ви отримуєте фрахтові ставки за найвигіднішими цінами;

– Ми надаємо Вам гнучку систему оплати.

Незважаючи на невисоку вартість, якість послуг є завжди високиою, завдяки досвідченим і відповідальним співробітникам нашого колективу, які не звикли даремно витрачати гроші партнерів.

Ми готові запропонувати співпрацю на дуже вигідних Вам умовах.